У Самгородку грали у волейбол на підтримку Збройних Сил України. Зібрали більше 5 тисяч гривень

• У суботу, 25 лютого за ініціативи директора Самгородоцької спеціальної школи відбувся благодійний турнір єднання з волейболу на підтримку Збройних Сил України.
  • Розповідаємо хто переміг та скільки зібрали коштів

Як повідомляє Самгородоцька спеціальна школа  участь у турнірі взяли три команди:

1. 1. Самгородоцька сільська рада;
  2. 2. ТОВ «АРЧІ»
  3. 3. «Самгородоцька спеціальна школа»

Всі команди показали гарну та згуртовану гру, а в залі панувала патріотична та дружня атмосфера. Кожна команда здобула одну перемогу, тому переможця визначили за кількістю здобутих очок.

Переможці

• І місце — ТОВ «АРЧІ»
  • ІІ місце — Самгородоцька сільська рада;
  • ІІІ місце — «Самгородоцька спеціальна школа»

Після завершення турніру лічильна комісія (голова комісії - Поліщук Тетяна) порахувала зібрані кошти. Спільними зусиллями було зібрано - 5.300 грн. (звіт про використання коштів опублікуємо після придбання необхідних речей для наших захисників).

— Пишаємось, що на турнір завітав почесний гість — військовослужбовець НГУ - Віталій. Танцювальний супровід заходу - зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі». Дякуємо кожному, хто долучився до цієї чудової акції, — йдеться у дописі