Україна — перша на Чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби!

Україна — перша на Чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби!

Золото виграла киянка Тетяна Сироткіна

У польському місті Мосіна проходив Чемпіонат світу зі скандинавської ходьби. Для цих змагань була підготовлена траса в мальовничому куточку міста під назвою “Підкова Лесна”.

Участь у чемпіонаті взяли більше 500 учасників з 14 країн світу. До господарів змагань, поляків, приєдналися посланці Чехії, Іспанії, Білорусі, Естонії, Франції, Фінляндії, Казахстану, РФ, Італії, Латвії, Німеччини, Словаччини та України.

Українську команда представляли спортсмени з Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Одеси, Дніпра, Трускавця, Житомира.

Програма змагань включала особисті та командні заліки на дистанціях 5 км, 10 і 21 км. Змагалися чоловіки і жінки у віці від 16 до 70 років та діти від 9 до 16 років.

На дистанції 5 км серед жінок у віковій категорії 40-49 років перше місце посіла наша співвітчизниця Тетяна Сироткіна, показавши кращий час - 35:07 хв. Вона — інструктор Всеукраїнської Федерації Скандинавської ходьби з Києва.

Приємно, що відзначилась ще одна українка. Оксана Залевська зі Львова посіла третє місце на дистанції 10 км серед жінок у віковій категорії 60+.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери Ветерани  Валентин Драмарецький  та його бойові товариші Ветерани Валентин Драмарецький та його бойові товариші У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up