Змагалися силачі

Змагалися силачі

Проходив відбір кандидатів в збірну команду міста для участі в чемпіонаті області з армреслінгу, який відбудеться 25-26 лютого в м. Вінниця.

Понад 25 спортсменів прийняли участь в змаганнях.

Серед жінок в категорії до 60 кг (права рука) перемогла Марина Арсенюк, срібло отримала Наталія Волинець, бронзу — Дар’я Слочинська.

В цій же категорії (ліва рука) перше місце отримала Марина Арсенюк, друга — Даша Слочинська.

Чоловіки змагалися в таких категоріях:

до 60 кг на праву і на ліву руку призові міста зайняли: 1 місце — Олексій  Бевза, 2 місце — Вельгус Денис, 3 місце — Денис Завальнюк.

До 70 кг (права рука) призери: 1 місце — Андрій Зубков, 2 місце — Юрій Українець, 3 місце — Олексій Бевза. Ліва рука: 1 місце — Бевза Олексій, 2 місце — Андрій Зубков, 3 місце — Мар’янчик Андрій.

До 80 кг (права рука): 1 місце — Руслан Кухар, 2 місце —Андрій Довгалюк, 3 місце —Дмитро Довгалюк. Ліва рука: 1 місце —Руслан Кухар, 2 місце — Довгалюк Андрій, 3 місце — Дмитро Зубков.

До 90 кг (права рука і ліва рука): 1 місце — Олександр Байліченко, 2 місце — Анатолій Борачук, 3 місце —Роман Міщенко.

Понад 90 кг (права рука): 1 місце —Артем Тучак, 2 місце — Анатолій Козаченко, 3 місце —Олександр Ковернега. Ліва рука: 1 місце —Артем Тучак, 2 місце — Максим Стецюк, 3 місце — Анатолій Козаченко.

Фото: КОЗЯТИНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ "АРМСПОРТУ"

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up