Лежав у морзі без холодильника?

Лежав у морзі без холодильника?
  • До редакції газети “RIA-Козятин” звернулася Людмила Анісімова.
  • Жінка розповіла, що її чоловік помер у лікарні, проте їй відмовилися віддавати тіло, поки не зроблять розтин, і день тримали його у морзі без холодильника.
  • А ще не хотіли госпіталізовувати, поки не буде результатів аналізу на COVID-19.
  • Чи так це і що з цього приводу каже адміністрація лікарні?

Чоловік Людмили Олег Анісімов мав проблеми з тиском, тому час від часу лежав у лікарні. У грудні минулого року йому стало зле. Пішов на УЗД. Йому сказали, що має гастрит і проблеми з печінкою. Порадили пролікуватися, та чоловік не захотів.

- Це вже 20 червня йому стало погано, - розповідає Людмила. - Він був на роботі. Я і так бачу, що він змінився. Живіть такий був і став такий худорлявий. Я ніколи не бачила, щоб в нього живіт був. І колір обличчя змінився.

Наступного дня Олегові зовсім стало погано. Людмила прийшла з роботи і побачила, що чоловік вже навіть ходити не може. Це була неділя, він мав йти на нічну зміну. Жінка викликала швидку, його привезли до Районної лікарні.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up