Районну сімейну медицину передали Самгородку

Районну сімейну медицину передали Самгородку
Центр первинної медико-санітарної допомоги тепер уже Самгородоцької сільради розташований у корпусі поліклініки Козятинської ЦРЛ
  • Районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги передали Самгородоцькій громаді.
  • Чи будуть тепер сімейні лікарі центру обслуговувати козятинчан?

Ще до старту медичної реформи, коли почали запускати систему із сімейними лікарями, у Козятині вже був центр надання первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД). Він належав районній раді. Спершу це була комунальна організація, потім стала комунальною установою.

У 2017-му до районної «первинки» додалася ще й міська. Саме тоді утворили ще один центр первинної медико-санітарної допомоги, що належить міській раді.

Відтак у Козятині від початку запровадження медичної реформи працювало дві «первинки» і козятинчани могли підписувати декларації як із сімейними лікарями міського центру, так і районного.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни» 15:49 До 11 років тюрми: засудили 35-річного мешканця нашого району, який згвалтував дитину 14:40 У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне» Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:14 «Вулиця є, а дороги — немає». Як і де «латають» ями у нашій громаді? photo_camera 12:06 «Дощі пройдуть смугою».Чи прогнозують опади у Козятині? 11:46 Ростуть баштанні і в нашому краї. Це довів наш земляк Анатолій Огороднійчук 10:30 Відрізані від центру громади. Самгородчани скаржаться на автобус «Вівсяники-Козятин» 09:39 Наш земляк Максим Вєтров просить допомогти відремонтувати пікап Фольксваген Амарок 08:14 У ДСНС запустили додаток з мінної безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up