Війна

У четвер, 14 жовтня, минають сьомі роковини смерті нашого земляка Олександра Москалюка. Чоловік загинув у зоні проведення бойових дій. За своє життя він не раз змінював професію — від кухаря до адвоката, здобув три вищі освіти і не зміг стояти осторонь, коли на сході Батьківщини почалася війна

У Козятині до Дня захисників та захисниць України відбудеться ряд заходів

В суботу, 9 жовтня у приміщенні Козятинського МВПУЗТ відбулися обласні, спортивні змагання серед учасників АТО/ООС. Змагання були присвячені до Дня Козацтва та захисника України. В спортивних іграх нескорених взяли участь тільки 2 райони Вінницької області. Найсильнішими на турнірі «Ігри нескорених» стали воїни спортсмени Хмельницького району.

Цього разу за термінове замовлення на дві "спеціальні" великі сітки взялись у Козятинському ЗНВК №9. І військові, як тільки почули, що сітки готові, приїхали особисто забрати виготовлений у найкоротші строки спецмаскувальні засоби.

Пишаємося. Наші земляки-воїни АТО взяли участь у всеукраїнському конкурсі територіальної оборони Збройних сил України. У складі команди-переможниці з 27 учасників (мешканців Вінниці, Жмеринки, Немирова та Козятина) десятеро – козятинчани

У п'ятницю, 1 жовтня на Рівненському загальновійськовому полігоні завершився конкурс на кращий стрілецький взвод сухопутних військ Збройних Сил України. Впевнену перемогу отримали по завершенню змагань команда резервістів-учасників бойових дій у зоні проведення АТО/ООС з Вінницької області, у складі якої – наші земляки козятинці.

Цієї суботи, 2 жовтня, будуть роковини смерті Шайдулли Камзінова, бійця, що у 2014 році загинув у зоні проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил. Йому було всього 39 років, було ще ціле життя попереду, та осколки, що влучили у шию та грудну клітку, змусили його заплющити очі навіки, залишили двох дітей без батька, а дружину зробили вдовою.

В Козятині відбулись жалобні заходи з вшанування пам’яті воїнів які загинули за свободу і незалежність біля пам’ятного знаку Загиблим воїнам АТО. Там пройшла церемонія приспущення Державного Прапора України, панахида за загиблими воїнами та акція “Запали свічку пам’яті”

Пів року тому Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО зверталась до Козятинського міського голови Тетяни Єрмолаєвої з приводу безкоштовного відвідування учасниками бойових дій, їхніми дітьми, та родинами загиблих басейну "Дельфін".

Цікаве. Створювати малюнки на стінах будівель — явище, популярне у різних куточках України. До прикладу, у нашому обласному центрі таких малюнків нараховується кілька десятків. Звісно, за кількістю муралів нам не конкурувати з Вінницею, але у Козятині вони також є. Коли і завдяки кому вони з’явилися — дізнавалися наші журналісти

keyboard_arrow_up