Війна

Кабінет Міністрів дозволив виїзд за кордон окремих категорій чоловіків віком від 18 до 60 років під час воєнного стану. 

Тепер у застосунку та на порталі «Дія» можна оформити статус безробітного та отримувати щомісячну допомогу. Як це зробити та хто може скористатися?

Молодці. Наші танкісти будуть з борщем. Завдяки спільним зусиллям волонтерів, простих мешканців та преси, за кілька днів вдалося зібрати майже 30 тисяч гривень. За ці гроші придбали чотири потужних професійних сушарки, які насушать військовим борщів та смаколиків. Та допомога небайдужих ще потрібна. На цей раз для плетіння рибальських сіток.

Яка ситуація у Козятинській громаді станом на вечір 24 травня. Головні тези зі звернення очільниці громади, а також відеозвернення

На Вінниччині 54 парафії УПЦ Московського патріархату перейшли до Православної церкви України з початку вторгнення Росії. Найбільше — у Вінницькому та Хмільницькому районах.

Які нові схеми вигадали шахраї, аби наживатися на українцях під час війни, та як від цього захиститися.

Розпочалась дев’яноста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Оперативна інформація станом на 06.00 24.05.2022 щодо російського вторгнення.

Внаслідок ракетного обстрілу 22 травня загинули дев'ятеро спецпризначенців Вінницького КОРДу. Серед загиблих — старший лейтенант поліції Артур Турляк

keyboard_arrow_up