Війна

В четвер, 20-го лютого, в Україні вшановують подвиг учасників “Революції гідності” За період від 22 січня по 21 лютого під час «Революції гідності» загинуло близько 100 осіб. Згодом загиблих мітингувальників назвуть «Небесною сотнею», а пам’ять про загиблих на «Майдані» стане Днем пам’яті  «Героїв “Небесної сотні».

Коли б Сергій Кацабін жив серед нас, йому 22 квітня цього року виповнилося б 37 років.   Є в нашого земляка трагічна дата. Дев’ятого лютого 2015 року від поранень несумісних з життям його не стало. Кожен рік в школі №2, де навчався Народний герой України (посмертно) проводили день пам’яті Сергія Кацабіна. В цьому році через карантин захід пам’яті Сергія відбудеться пізніше.  А ми,козятинчани, повинні пом’янути Сергія хвилиною мовчання сьогодні і пригадати, яким він був наш герой, Сергій Кацабін.

За січень 2020 року військовим  у Волноваху та Краснорогрівку передали 12 сіток Про це на своїй сторінці у Фб повідомила Олена Іванчук

Сьогодні, 21 січня 2020 року, біля пам’ятника загиблим в АТО за участю керівництва району та міста відбувся мітинг по вшануванню пам'яті воїнів, які загинули захищаючи нашу незалежність.

Сьогодні, 20 січня Україна згадує тих, хто загинув у збройному конфлікті на Сході, тримаючи оборону Донецького аеропорту. Вінниччина втратила 8 кіборгів. Двоє з них — козятинчани.  

Пишаємося. Боєць з Пикова, з позивним «Інженер», вже шостий рік на війні. Воювати пішов добровольцем. За плечима — чимало нагород та медалей за службу державі. А нещодавно 45-річному Валерію Кіндзерському присвоєно звання «Народний герой України». Мама бійця Станіслава щодня чекає на дзвінок від сина та молиться, аби він якнайскоріше повернувся додому

Сьогодні, 28 грудня, ми відзначаємо 76 - у річницю визволення м. Козятин та Козятинського району від фашистських загарбників.

Родичі померлого героя перебували на квартирному обліку.

Лицарський Хрест Добровольця - один з найпочесніших народних орденів. 25 героїв українсько-російської війни отримали ці відзнаки минулої суботи, серед яких 10 - посмертно. Одним з таких героїв був козятинець Віктор Крючков, нагороду за якого отримувала згорьована мама Оксана Крючкова (пише Тетяна Подоляночка Чудновець) Серед тих 15-ти номінантів, хто вижив у пекельному горнилі боїв 14-15-16 років, і кого нагороджували 6 грудня 2019 року був  козятинський воїн Андрій Чудновець

keyboard_arrow_up