Війна

Пишаємося. Боєць з Пикова, з позивним «Інженер», вже шостий рік на війні. Воювати пішов добровольцем. За плечима — чимало нагород та медалей за службу державі. А нещодавно 45-річному Валерію Кіндзерському присвоєно звання «Народний герой України». Мама бійця Станіслава щодня чекає на дзвінок від сина та молиться, аби він якнайскоріше повернувся додому

Сьогодні, 28 грудня, ми відзначаємо 76 - у річницю визволення м. Козятин та Козятинського району від фашистських загарбників.

Родичі померлого героя перебували на квартирному обліку.

Лицарський Хрест Добровольця - один з найпочесніших народних орденів. 25 героїв українсько-російської війни отримали ці відзнаки минулої суботи, серед яких 10 - посмертно. Одним з таких героїв був козятинець Віктор Крючков, нагороду за якого отримувала згорьована мама Оксана Крючкова (пише Тетяна Подоляночка Чудновець) Серед тих 15-ти номінантів, хто вижив у пекельному горнилі боїв 14-15-16 років, і кого нагороджували 6 грудня 2019 року був  козятинський воїн Андрій Чудновець

До Дня Збройних сил України, Дня волонтера учні 9-11 класів Махнівської школи зустрілись із військовим у відставці, волонтером, нашим земляком Леонідом Цехановським

Чи знали ви, що є онлайн проект «Книга пам’яті полеглих за Україну»? Це сайт, де зібрана інформація про героїв, що загинули у ході збройного конфлікту на сході нашої країни. Проект працює з липня 2014 року.

Вінниччина втратила ще одного свого Героя.  2 вересня, вранці внаслідок ворожого обстрілу у зоні проведення ООС загинув 24-річний Андрій Проценко. Боєць родом із села Бохоники Вінницького району. Він проходив службу у Повітряних Силах ЗСУ.

Сьогодні минає 80 років від початку Другої світової війни. Збройний конфлікт, який забрав мільйони людських життів, розпочався 1 вересня 1939 року із вторгнення Німеччини та Словаччини до Польщі. Ми зібрали факти про Козятин під час окупації.

Сьогодні день пам’яті захисників, полеглих у бою за час військового конфлікту на сході держави. З цієї нагоди мешканці нашого міста прийшли до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 27.06.2019р. №469/2019, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня Олексюка Максима Вікторовича.

keyboard_arrow_up