Війна

За останні дні на Вінниччині дві втрати наших бійців, які пройшли війну, проте не витримали їхні серця вдома

Директор козятинського музею Лілія Макаревич днями на своїй сторінці у ФБ опублікувала допис: "На стінах Рейхстагу...

Юрій Фармагей родом із Вінниччини, мав двох онуків та двох синів, один із яких служить морським піхотинцем

Наші воїни, наші захисники заслуговують на гідне навчання та гідну професію, в якій вони знайдуть себе та своє подальше...

Чергова втрата  земляка-захисника

На Вінниччині учасників АТО продовжують забезпечувати земельними ділянками

Учора, 7 березня, у Липовці, що на Вінниччині, зустрічали померлого захисника України Сергія Бичкова. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-спільноту “Мій Липовець”.

28 лютого 2019 року в Житомирському військовому госпіталі, зупинилося серце 44 – річного жителя с. Ратуша Ямпільського району Вінницької області Ігоря Михайловича Джигринюка, військовослужбовця 95 окремої десантно – штурмової бригади, молодшого сержанта ЗСУ, добровольця з зони ООС. 

  У МЗС України назвали наслідки військової агресії Росії проти України безпрецедентними для Європи з часів завершення Другої світової війни.

У Жмеринці Вінницької області 44-річного ветерана АТО Ігоря Саса знайшли повішеним.

Створення помісної церкви України,  та використання теми Томосу у передвиборчої агітації.А на ділі мета Порошенка є створити предметом поклоніння рілігію для бідних ( а їх мільйони Українців). Щоб вони не повбивали багатших . (десять родин що окупували Україну).    

11 та 12 лютого ветерани-афганці провели колективні зустрічі з учнями Козятинської школи №2 та в центральній міськрайонній бібліотеці. Завдяки вчителям та бібліотекарям, до розмови на тему війни долучились більше 120 учнів. Як підсумок зустрічі, передані учнями квіти ветерани війни поклали до стел загиблих краян в Афганістані ,а таких у Козятині шестеро  

Війна війною, а кіт повинен в хаті бути! Так вважають українські військові, які дуже люблять своїх пухнастиків, а ті відповідають взаємністю, створюючи відчуття затишку навіть в окопі, гамуючи душевний, а іноді й фізичний біль кремезних чоловіків, в кожному з яких живе маленька дитина.

За перший місяць цього року лави Збройних Сил поповнило близько 100 контрактників з Вінниччини. Серед них і жінки, які зайняли вакантні посади «кухаря» та «стрільця» в бойових бригадах.

keyboard_arrow_up