Популізм влади по-козятинськи

Побудова ефективної української адміністрації управління державою знизу демонструє в Козятині їх недалекоглядність. Нездатність формувати інфраструктуру країни, що перебуває в стадії війни, по простому роблять нас заручниками, обрікаючи на смерть

Популізм влади по-козятинськи
Чекаємо такого?

Реальність провірена часом. Ліккарня в Дебальцево виглядає так. Причина — розміщення біля залізничної колії

Дуже яскраво тому свідчення є порівняння. А порівнювати будем приблизно однакові міста України. За основу беремо два міста — Козятин та Дебальцево.

Дебальцевський вокзал до війни

Козятинський вокзал сьогодні

Найпотужнішими галузями міста є залізничний транспорт.

 

Стратегічне значення важко недооцінити, як центр логістики переміщення промислових грузів та військового спорядження. Війна, що спалахнула в Дебальцево, яскраво продемонструвала значимість залізничного транспорту в стратегічному  плануванні війни та здійснення вдалих маневрів. Ворог зробив все, щоб ЗСУ ним не скористались. І їм це вдалося.

Захопивши місто, російський агресор в зжаті терміни відновив рухомість залізничного транспорту по узловій станції Дебальцево. А що Козятин в цій розрусі війни?Найперше кидається в очі це 15 осіб, що полягли на полі битви (також  під Дебальцево обороняючи Україну).

Війна у нас поряд. Мало того, є всі реальні підстави вважати (і ніхто не  гарантує), що Путін спробує повністю окупувати Україну. Козятину тоді дістанеться найперше і найбільше. На сьогодні це виглядає так: 

По жанрам війни  вже є в Козятині 2 або 3 діверсійні групи, заслані державою- агресором. Вони замасковані. Готові наводити авіацію, артилерію, вчиняти діверсійні теракти на ж.д.транспорті. Це виглядатиме так:

Будуть тисячі жертв, які будуть потребувати негайної допомоги. А звозити, сортувати і надавати медичну допомогу, навіть при наявності персоналу медиків, не буде де, тому що медична установа, що знаходитьс в приміщенні колишньої "залізничної лікарні" буде знищена. Населення різко зросте по кількості.Прибудуть  розквартирується тисячі військових в наметових містечках.Найперше, через абсолютний авантюризм побудови лікарні по сусідству з таким стратегічним об'єктом, як сортувальна станція "Козятин". Навіть в цей час там тисячі тон вибухонебезпечних вантажів!

Куди будуть евакуйовувати пологове відділення та інші відділення, не зрозуміло. Хіба, що до Бога.Це буде повна абсолютна катастрофа.Якщо занедбаєм і не розвинемо базу колишньої районної лікарні.,Створення концепції розвитку міста за участю громади,.Можливо існує десь популістично в папках наділі себе ніяк не проявляється.

Коментарі (15)
 • Андрій Семенов

  Провокаторів до відповідальності, як це було в Дебальцево у Славянську .....
 • Андрій Семенов

  Для чого сіяти безпідставну паніку серед населення . Повх кінчай пити. На кого ти працюєш.
 • Анонім

  Що курив автор?

  Катя reply Анонім

  ТЕ ЩО ТИ НЮХАВ

  Катя reply Катя

  СКОРІШ ЛИЗАВ
 • козятинський партизан

У суботу, 10 березня, зимовий футбол серед ветеранів обласної першості знову переїхав до нашого міста.

31 березня 2018 у Києві відбудеться масштабна освітньо-розважальна зустріч для людей з цукровим діабетом і їх сімей - DiabetFest...

Якщо провалились, не піддавайтесь паніці Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Україна замете, як у найкращих традиціях лютого

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up