Люди

Люди

Днями олімпійська чемпіонка Естель Моселлі, яка мешкає у Франції, написала у соцмережах, що знову приїхала до України і виклала світлини. На фото вона зі своєю дитиною на дитячому майданчику. Місце, де спортсменка сфотографувалася, дуже схоже на один із Козятинських дворів.  

Сьогодні, 4 січня у нашому місті провели форум «Моделі успіху в сучасному світі». Виступили на ньому вісім спікерів. У кожного з них — своя історія успіху. Що цікавого розповіли про себе та свій життєвий досвід козятинчани — читайте у нашому матеріалі.  

Олена Міщук наприкінці 2019-го року виграла грант на 1,5 тисячі євро для свого соціального проекту. Ми поспілкувалися із дівчиною та дізналися, як їй це вдалося, а також розпитали про деталі її майбутнього проекту.  

Грудень уже на завершальній стадії. Перед Новим роком багато метушні й у ній ми часто забуваємо про важливих для нас людей.  Гороскоп на 30 грудня – 5 січня 2020: любовний прогноз для знаків Зодіаку  

Дві подруги з Козятина на початку грудня розпочали збір коштів для того, щоб відвідати вихованців інтернату у Стрижавці. За порівняно недовгий проміжок часу їм вдалося зібрати як гроші, так і речі. Учора вони поїхали до інтернату. Які враження та що подарували — читайте у нашому матеріалі.  

Сьогодні, 27 грудня урочисто відкрили алею слави. Відтепер сорок два портрети прикрашатимуть одну зі стін офісу Козятинської міської організації ветеранів України. Чому вирішили відкрити алею та хто серед тих, кого вшанували — читайте у нашому матеріалі.  

Козятинчанин Микола Рибак 20 грудня відсвяткував свій 90-тий день народження. Усе життя чоловік пропрацював на залізниці. А під час служби в армії виконував секретні завдання, бо обслуговував авіабомби, а після того, як Україна здобула незалежність, допомагав будувати першу у місті церкву. Розповідаємо про нашого довгожителя.  

Традиційно на Андрія ворожать на судженого. Способів зазирнути у майбутнє багато. Ми поспілкувалися із козятинчанками і дізналися, як вони ворожили, коли були дівчатами.  

Дозвілля. Козятинчанин, 31-річний Максим Ільчук вже 20 років ловить рибу на водокачці. Але такий улов у нього вперше. Чоловіку вдалося зловити майже метрову щуку, вагою більше шести кілограмів. Як йому це вдалося?

Наша історія про отця Миколу, який колись жив у селі Іванківці. Священикові вдалося захистити від рук комуністів місцеву церкву у той час, коли радянська влада оголосила війну релігії. Прожив отець до 95 років, а поховали його у домовині, яку він сам собі змайстрував

keyboard_arrow_up