Люди

Люди

Герой нашої історії — Дмитро Плотніцький. Дехто називає його козятинським соловейком. Цей юнак співає пісні Олега Винника краще за самого Винника. А ще планує стати військовим. Козятинчанин про своє покликання і про те, чому хоче підписати контракт із нацгвардією.

У Козятині є вулиці Сербіна та Кондрацького. Названі вони на честь двох підпільників часів Другої світової війни, що належали до організації «Залізничник» і були привселюдно страчені у центрі міста. У свій час члени цього об’єднання врятували від знищення вокзал

Переглянули сайти з пошуку роботи та дізналися, які вакансії пропонують козятинчанам, які умови  і скільки готові платити за роботу у Козятині.

Володимир Антонович — відомий український історик та етнограф. Сам Михайло Грушевський був його учнем. Антонович мав два батька — офіційного і реального, тобто біологічного, здобув медичну освіту і рятував Бердичів від епідемії холери. Є дві версії про його місце народження. За однією з них історик прийшов на світ у нашій Махнівці. Чи так це?  

В Україні без урахування окупованих територій та громадян, які живуть за кордоном, проживає 37 мільйонів 289 тисяч осіб. Такі результати оцінки наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року  повідомили на брифінгу міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета  

Ми завітали у Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини. Тут проживають жінки з різних районів нашої області. Вони пережили різні форми насилля - фізичне, економічне і психологічне. Зараз навчаються по-новому облаштовувати свій родинний затишок і ростити дітей

У рамках фотопроекту «Сильні духом. Мами» випустили календар на 2020 рік. Серед світлин жінок з різних куточків України є фотографія Інни Наумової. Козятинчанка брала участь у проекті. Календар можна побачити у нашому місті. Де саме — читайте у нашому матеріалі.  

Днями олімпійська чемпіонка Естель Моселлі, яка мешкає у Франції, написала у соцмережах, що знову приїхала до України і виклала світлини. На фото вона зі своєю дитиною на дитячому майданчику. Місце, де спортсменка сфотографувалася, дуже схоже на один із Козятинських дворів.  

keyboard_arrow_up