Люди

Люди

Про це на своїй сторінці повідомив отець Антон Борис

До Дня працівників сільського господарства обласна влада відзначає представників сільського господарства області, які досягають високих результатів в роботі.  Серед представлених кандидатів є два козятинських аграрії — керівник СВК "Вівсяницький" Валерій Станіславович Ліневич та голова ФП "Панасовецьке" Василь Іванович Харчук.

Наш земляк Олег Якимчук не професійний спортсмен, він залізничник. Тренується в «Біговому клубі». Як казав сам спортсмен, бігає коли в нього є вільний час. Біг для нього — це його хобі. А ще наш земляк возить на міжнародні змагання державний прапор і коли перемагає фінішує з ним.

Козятинські зоозахисники звертаються до тих, хто непроти завести собі домашніх улюбленців

Ліцей-школа сумує з приводу тяжкої втрати колеги, чудової вчительки з багаторічним педагогічним стажем, невиправної оптимістки Абрамюк Алли Василівни.

Важливо. Котельні, прийняття бюджету 2021, прийняття Стратегії 2030, геологорозвідка і проекти по воді — відповіді на ці та інші проблеми та питання по Козятинській ОТГ — читайте в нашому інтерв’ю з новообраною очільницею Тетяною Єрмолаєвою

Багато жінок перебуваючи в декретній відпустці не хочуть займатися тільки суто домашніми справами. Наша розповідь про молоду маму, яка не тільки самореалізувалася під час трирічної відпустки, а й стала професіоналом своєї справи.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина   Дивіться нашу добірку яскравих фото з Instagram перших днів листопада

Відверто. Про «горох», який швидко приїдається, плани, які не вдалося втілити у життя, та про те, чому пішов в останній момент до «слуг», розповів поки ще діючий міський голова в ексклюзивному інтерв'ю для «RIA-Козятин»

До Дня залізничника. Зі старшим диспетчером дирекції залізничних перевезень Олександром Кулаком ми мали намір зустрітися на початку осені. А коли стало відомо, що він і майже вся його родина – залізничники, вирішили зробити нашу зустріч ближче до його професійного свята

keyboard_arrow_up