Люди

Люди

play_circle_filled

Перлина нашого міста привертає увагу своєю архітектурою не лише гостей та тих, хто подорожує залізницею, а й кінематографістів. Наш...

photo_camera

У Музеї історії міста відкрили виставку живопису та декоративно-прикладного мистецтва родини Колодій. Любов до прекрасного...

Марина Машкіна запустила на своїх сторінках у Facebook та Instagram благодійну лотерею. Дівчина планує зібрати таким...

У четвер на площі Героїв Майдану влаштували безкоштовні забави для дітей та батьків. Малеча й дорослі грали в рухливі...

У Центральній районній бібліотеці провели лекцію для молоді «Можливості в Україні та за її межами». Розповіли про цікаві проекти, до яких можна долучитися, які вони мають плюси та мінуси. А також поділилися секретами, як пройти конкурсний відбір.

Сьогодні 29 липня в ЦНАПі  розпочав свою роботу міськрайонний інформаційно-консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!».

Як добре ви знаєте своє місто? Може перевіримо? «RIA-Козятин» запускає нову рубрику «Вгадай де це!»

Відверте інтерв'ю з кандидатом в депутати по одномандатному округу №13 Олександром Реп’яхом.

Уже 21 липня відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Кого підтримують відомі вінничани на цих виборах?!

В свої сімдесят Анна Гінсіцька продовжує вести активний спосіб життя. Її можна побачити в компанії молодших жінок і з ровесниками. Маючи талант організатора вона рідко буває на одинці. Та коли вирішить всі буденні справи наводить лад біля свого будинку.

Міська рада нагадує, що мешканці, дані яких євнесені в Реєстр, зможуть невитрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок ізпитань реєстрації місця проживання, атакож заспрощеною процедурою отримувати адміністративні послуги.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Козятина. Пропонуємо ознайомитися з нашою добіркою кращих фото з Instagram тижня, що минає.    

keyboard_arrow_up