Люди

Люди

Дві подруги з Козятина влаштували благодійну акцію. Дівчата збирають речі та кошти, аби відвідати дітей з інтернату у Стрижавці. Розповідаємо, чим козятинчанки хочуть порадувати малечу та як стати учасником акції.  

Героїня нашої історії — Анна Попович. Вона має синдром Дауна, проте це зовсім не заважає їй бути щасливою і радіти життю. Ця життєрадісність відбивається у її роботах, які вона представила на виставці у Міському терцентрі. Розповідаємо, якими виробами зачарувала майстриня присутніх

Про наших героїв-меценатів можна сказати таке: самі є батьками, їхні діти стали старшими і для їхнього розвитку знадобилися іграшки для старшого віку.

До нашого міста завітала Наталія Довгопол. Вона презентувала свою книжку «Шпигунки з притулку Артеміда», з якою посіла друге місце на конкурсі «Коронація слова». Що розповіла авторка про свої твори та життя у сонячній Греції — читайте у нашому матеріалі.

Доля. Він без рідної матері  залишився в шість років. У дванадцятирічному віці в його життя увірвалась війна. Після студентських років разом з дружиною поїхав у Cибір.  Мріяв повернутися до отчого дому, а коли трапилась можливість – переїхали сім’єю до рідного краю 

Американська компанія Netflix, яка зняла документальний серіал про уродженця Дубових Махаринець Івана Дем’янюка, планує змінити деякі деталі. Проте вони не стосуватимуться фактів із біографії нашого земляка. Що саме змінять — читайте у нашому матеріалі.  

У Ради ветеранів України трапився конфлікт із начальником відділу культури і туризму Світланою Рибінською. Причиною став стенд «Герої визволення України», який висить на стіні в приміщенні організації. Що саме обурило очільницю культури та яка позиція з цього приводу ветеранів, — читайте у нашому матеріалі

Сьогодні, 17 листопада, Всесвітній день студента. Напередодні цього свята ми поспілкувалися зі студентами Міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту і розпитали їх про навчання та студентське життя.

Учора, 31 жовтня оголосили переможців Обласного конкурсу "Кращий працівник соціальної сфери - 2019". Однією з переможців стала працівниця міського терцентру.

Американська компанія випустила серіал «Диявол за дверима» (оригінальна назва — «The devil next door») про Івана Дем’янюка, уродженця села Дубові Махаринці. Вихід першої серії запланований на понеділок, 4 листопада. Розповідаємо, хто такий головний герой та про що багатосерійний фільм.

keyboard_arrow_up