Люди

Люди

За особисті здобутки в науці, туризмі, мистецтві, та спорті талановитих і працьовитих дітей відзначають титулами “Гордість...

Вони приєдналися до ацкії

Після урочистої частини з відзначення професійного свята, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук дав...

Надія Станіславчук, голова профспілкового комітету: — Нам, мабуть, пощастило. Я говорила і буду говорити: у медицині випадкових людей немає. Особливо, в нашому колективі. Хто б мені що не говорив, я завжди так говорю і завжди даю таку ж установку вам. Ми найкращі, найбільш колективні, жінки — найкрасивіші і чарівні, чоловіки — наймужніші і сильні. Я вас усіх поздоровлю зі святом.

Назвіть імена медиків, яким хочеться подякувати

На території Козятинського району поліцейські проводять заходи, з метою виявлення, попередження і знищення незаконних посівів наркорослин та перекриття каналів постачання наркотичних засобів рослинного походження.

Його 80-річний життєвий досвід не обманює

Почастішали звернення на гарячу лінію газети “RIA-Козятин” відносно безладу на залізничному вокзалі, особливо у темну пору доби.

Губернатор відписався, навіть не вивчивши ситуацію сім’ї інвалідів

Віднині поліція, прокуратура і СБУ в Козятині відміняється за відсутністю необхідності?

"Прийшов на війну в 2015-му й буду служити, поки не закінчиться вся ця канітєль. Поки ми не повернемо своє".

Громадська організація “Українське об’єднання Учасників бойових дій та волонтерів АТО” у Вінниці провела спільну конференцію з десятком інших ветеранських організацій України за фактом знущання над ветераном АТО Олександром Дяком в Козятині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up