Надія на нового очільника

Ось і відбулося. Козятинську райдержадміністрацію очолив представник Президента. Надіюсь,  у персональному ексклюзивному інтерв'ю газеті "RIA- Козятин" він розповість конкретно, з чого розпочинає свою роботу на користь людям. Поки що для нас, пересічних громадян, це приємна людина з повноваженнями відстоювати наші права, чинне законодавство, слідкувати за дотриманням виконання своїх обов'язків чиновниками усіх рівнів, представляти в районі головного посадовця держави.

Пам'ятаю призначення на цю посаду Олега Оркуші. Як його вітали і фотографувалися біля входу в адмінприміщення. Потім в приватній бесіді він зазначив, що знає мене, як одіозного редактора. Я це сприйняла, як комплімент. Журналіст в угоду владі - не журналіст. А той самий чиновник, який за простих людей не постоїть,  а тільки думає за нагороди-подачки від властителів. Такі сплять з відкритими очима і про совість забули. Наше видання, яке як тільки не називають чиновники, їх родини і куми, покликане слово ставити на сторожі. Ми працюємо для людей і нам вдається захистити їх.

Співпраця з владою заключаться в тому, що коли ми піднімаємо проблему, відбувається відповідне реагування. Ми пишемо не для помсти і надутих щок, заборони давати коментарі таких собі містячкових царьків.

Є надія на плідну співпрацю з новим очільником рда хоч би на тому рівні, яка склалася із заступником голови рда паном Прохоровим. Цей чиновник завжди сприймав здоровим глуздом критику, йшов на зустріч людям, які звернулися до газети,  як до останньої інстанції. На відміну від місцевих чинуш, які роками переходять з крісла в крісло, перетасовуються і живуть совдеповським "одобрямц" і врученням грамот.

Вся Козятинщини надіється на нового голову, який припинить корупцію місцевого рівня.

 

Коментарі (1)
  • Вова Полічков

    Він голова РДА вже себе показав на останній сесії. Це пусте місце.В Калинівці за Поліщуком  любий миловар буде виглядати...Но на фоні Слободянюка -поні з віслюком.

До редакції газети звернулися мешканці вулиць Грушевського та 8-ої Гвардійської. Перших непокоїть стан дороги їхньої вулиці....

Пригадую, як подавалася тема “Джавелінів” (Javelin - американський переносний протитанковий ракетний комплекс)....

Хлопці горіли, рили, палили, пили чай з побратимом, якого ранком відправляли додому 200-тим грузом. У них є колеги по зброї,...

Якщо ти мешкаєш поряд з пожежною частиною, це не значить, що тобі не потрібен вогнегасник. Хто б сперечався. А от коли йдеться...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up