Нова труба крематорію димить краще за стару

  • Козятин післявиборний
  • Автор: Козятин післявиборний
  • Блог для розміщення всіх матеріалів надрукованих в газеті "RIA-Козятин" відносно роботи нової влади на чолі з новим міським головою Олександром Пузирем 

  • access_time

Для котельні №9, що біля районної лікарні, поставили нову трубу. Стара димарня справно виконувала свої функції: стабільно щодня викидала у повітря тисячі кубів газу і смороду, отруюючи життя городян.

Нова труба встановлена комунальним підприємством «Добробут» і вища за стару майже на 20 метрів. Дуже цікава думка, буцімто збільшення висоти труби може суттєво вплинути на задимленість мікрорайону. Вплине, то воно вплине, от тільки незрозуміло, в який  бік? Адже навряд чи знизилась кількість шкідливих мікрочасток та хімічних сполук, що потрапляють у легені городян.

Отож, любі мешканці, дихайте глибше. Питання в іншому: навіщо було ставити ще одну трубу,  якщо це нічого не змінює в корені? Місто давно перейшло на альтернативне опалення, в ньому безліч котелень. Майже усі приватні підприємства “димлять”, додається ще маса викидів з пічного та промислового опалення. Тобто, проблема залишилась і враження таке, що влада не бачить її комплексного вирішення.

Газета “RІА-Козятин” звернулась до міськради за роз’ясненням. Попросили надати інформацію відносно вартості труби та вартості робіт по її доставці і встановленню. Додатково просили надати інформацію, куди поділась знята труба з котельні в районі ПРБ і скільки коштів після її реалізації надійшло в бюджет.

Відповідь Козятинської міської ради вразила:

“...нова димовивідна труба в котельній №9 (м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 6-А)  придбана і встановлена за рахунок коштів теплопостачальної компанії, яка орендує зазначену котельню. Загальна сума інвестицій теплопостачальника в реалізації цього проекту нам не відома...

Труба недіючої котельні №12 за адресою: м. Козятин, вул.  8-а Гвардійська 61-А. визначена аварійною рішенням міської Комісії з надзвичайних ситуацій. В листопаді 2016 року труба демонтована і списана відповідно до правил бухгалтерського обліку. Метал, отриманий після демонтажу зазначеної труби зданий як металобрухт, ліцензованій фірмі “Купрум”, а кошти зараховані на банківський рахунок відповідно до правил бухгалтерського обліку”.

Відповідь підписав міський голова О. Пузир. Редакція пропонує читачам зробити висновки самим — по суті, відповідь чиновники не надали.

Олександр Фронзак

 

Коментарі (0)

За законом міський голова має не рідше одного разу на рік прозвітувати про свою діяльність на відкритій зустрічі з виборцями....

А як “бомбив”... Якщо людина мітить на  високу державну посаду, то брехня у неї широкомасштабна, розрахована...

За останні роки Козятин помітно втратив у розвитку і все  більше стає схожим на зачухане село. У скорому майбутньому...

Козятинський суд сказав “НІ!”, Вінницький  — “ТАК”     На 13 сесії...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up