Панахида за голубом

  • Козятин післявиборний
  • Автор: Козятин післявиборний
  • Блог для розміщення всіх матеріалів надрукованих в газеті "RIA-Козятин" відносно роботи нової влади на чолі з новим міським головою Олександром Пузирем 

  • access_time

За штучну ялинку, що поставили на ПРБ, сказано та написано стільки, що вже можна сказати - досить. Та мешканців міста інтересує, чому її поставили за парканом. Адже, скільки ми пам'ятаємо, кажуть люди: навіть живу ялинку, привезену з лісу, стараються поставати посередині майданчика. Дітки мають змогу кружляти біля ялинки. На нашу думку, в тому й полягає вся суть Новорічного свята.

Люди, що звернулись до преси, мають рацію. Повинно бути не так, як зробив депутат на ПРБ. За дітей ніхто не думав.

Ми вивчали думку людей, коли 28 грудня на ПРБ відбувалися святкові заходи. Переважна більшість мешканців нашого краю вважали абсурдністю таке рішення.Та й влада сама добре знала, як зробити, щоб було економічно вигідно і для дітей красиво. Але вони вирішили зробити вигоду для себе. Думаю, що всі розуміють, про що йдеться. Хто сумнівається, зайдіть в двір будинків Кошового 50, 52, 54. Там мешканці за власні кошти придбали ялинку в сім разів дешевше навіть з прикрасами. Може влада не знала, що є дешевші ялинки? Знала. Адже в будинок 52 підселився депутат, який і пропихав таке абсурдне рішення. Зустрічали ми й прихильників рішення влади. Не один нам сказав: “А що, красиво! Депутат роздавав дітям навіть цукерки. Діти веселились! Що тут поганого?”

Діти, які  крутили хороводи, були з дитячого садочка і трохи зі школи. Їх використали, щоб створити масовку. Коли б депутат, який був основним заправилою штучної ялинки на ПРБ, робив цей захід для дітей, він у першу чергу повинен був відкидати сніг та поставити ялинку в зручнішому для дітей місці. Він цього не зробив. І ялинку поставили зі сторони паркану.

Ніхто не переймався питанням, як буде дітям. Адже перед ялинкою маячів високий хребет нагорнутого снігу. Нікого не покоїла продовгувата кучугура снігу, на якій виднівся загиблий голуб. Дітей привели, а загиблого голуба з кучугури снігу не забрали. То дітки кружляли новорічні хороводи, чи проводили панахиду за загиблим голубом?

Там, де є діти, повинна бути чистота і правда. Ми ж хочемо їх навчити бути порядними в майбутньому. Зараз діти отримали подарунки і вони задоволені, а завтра пам’ятатимуть, що їх використали.

Коментарі (0)

Міста у  розвинених країнах чисті й ошатні постійно, а до певних подій їх ще святково прикрашають. Жителі міст пострадянських...

Коли кнопки на калькуляторі западають... Схоже, пузиреботи знайшли новий спосіб потішити непомірне владне его свого...

День міста розпочався в Журбинцях

  Другий рік поспіль мешканці Козятинщини свято Купала відзначають в селі Журбинці. Цього року він припав на суботу,...

Життя в темряві за свій рахунок

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували мешканці вулиці Матросова. Вони повідомили, що від вулиці...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up