Поліція віддубасила діабетика-афганця?

У вівторок, 19 червня 2018 року, о 9 годині в актовому залі поліції Козятина відбувся брифінг. Учасниками стали журналісти, ветерани війни в Афганістані та слідчі і керівники патрульної служби поліції.

Причиною брифінгу стало звернення потерпілого, якого побили поліцейські, застосувавши надмірну силу. Після цього він два місяці і навіть тепер лікується (по сьогодні в сечі присутня кров).

За твердженнями начальника патрульних, його підлеглі на службовому авто в цивільній формі служби не несуть. Потерпілий стверджує, що він не міг помилитися, так як автомобіль мав всі ознаки та регалії службового поліцейського транспорту. Чоловік вказав модель автомобіля, яка реально є у поліції Козятина в одному екземплярі.

Співробітник поліції, що здійснює досудове слідство, після проведення певних дій, пообіцяв назначити процедуру впізнання кривдників (тобто поліцейських, які застосували надмірну силу до хворого на діабет). Як версія, поліцейські специфічні ознаки хвороби сприйняли, як п’яної та агресивної особи, тому і затримували. Із фотокопій документів, які надали потерпілому для ознайомлення, видно, що немає жодних ознак, які б вказували на причетність поліції до злочину. На питання преси, чому справу ведуть поліцейські, слідчий заявив, що на цій стадії немає доказів причетності поліції до побиття потерпілого.

Робоча група підтримки та захисту потерпілого хворого ветерана не припинила своєї діяльності. Адже є всі ознаки, що слідство втратило доказову базу по злочину. Обов’язкові первинні слідчі дії не провели. Не вилучили одяг потерпілого. Не оглянули автомобіль, одяг поліцейських. Не вчинено і ряд інших дій, що значно ускладнює доказову базу обвинувачення.

Журналісти “RIA-Козятин” ввійшли в робочу групу ветеранів УСВА. Будемо інформувати та відслідковувати хід досудового слідства.

 

Коментарі (0)

За кермування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння тепер накладуть штраф у розмірі від 17 тис. грн...

Я пережив шок навіть в тих місцях, в яких не сподівався. Перебуваючи у відрядженнях в різних країнах шенген-зони, дякуючи...

Сьогодні є всі підстави вважати Марківці Козятинського району селом, де страждають діти. Ще не завершилась судовим вироком...

У спецпідрозділу «морські котики» американських ВМС є одна спеціальна вправа – потрібно 5 хвилин протриматися...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up