Продовження судового дійства у справі “хабаря” архітектора

  • Козятин післявиборний
  • Автор: Козятин післявиборний
  • Блог для розміщення всіх матеріалів надрукованих в газеті "RIA-Козятин" відносно роботи нової влади на чолі з новим міським головою Олександром Пузирем 

  • access_time

У четвер, третього серпня, о 14 годині мало відбутися судове засідання у справі архітектора Олександра Павлова (звинувачення у хабарництві). У назначений час розгляд даного провадження не розпочався по тій причині, що суддя Валентина Воронюк, яка веде цю справу, була на іншому судовому засіданні (зачитувала вирок по іншій карній справі). О 14.45 учасників судового процесу справи колишнього архітектора запросили до судової зали. А журналісту, що представляла газету “RIA-Козятин”, запропонували хвилинку зачекати. Ми поважаємо установу, де діють закони і оголошуються справедливі рішення від імені закону України. Та з іронічною посмішкою спостерігали, як за декілька хвилин від початку судового засідання розходяться учасники судового розгляду. А пресу вирішили обдурити — так і не запросили.

Ми розуміємо чиновників, які видумують різні способи, як би не допустити незалежну газету на свої засідання.

Отже, як проходило судове засідання, ми не знаємо. Відомо тільки, що знову вкотре слухання кримінальної справи Олександра Павлова перенесено. На 30 серпня. Причина — “хабарник” не визнає своєї вини (було б дивно, щоб він її визнав). Тепер будуть викликати свідків. Тому що раніше ніхто не міг передбачити, що обвинувачений буде викручуватись? Воно й зрозуміло, серед друзів стільки юристів, навіть сам мер.

За коментарем газета звернулася до місцевого прокурора Олега Кордона. За його словами, наша прокуратура не займається цією справою і не має будь-якої інформації. Порадив звернутися у прес-службу прокуратури області. Там її керівник Ірина Вихованець повідомила, що це не функція прокуратури контролювати процеси в суді. І направила журналістів в обласну колегію суддів. Відповідь з цієї поважної інстанції ми опублікуємо після її отримання. І знатимемо, чи законно затягується справа по Павлову.

Коментарі (0)

За законом міський голова має не рідше одного разу на рік прозвітувати про свою діяльність на відкритій зустрічі з виборцями....

А як “бомбив”... Якщо людина мітить на  високу державну посаду, то брехня у неї широкомасштабна, розрахована...

За останні роки Козятин помітно втратив у розвитку і все  більше стає схожим на зачухане село. У скорому майбутньому...

Козятинський суд сказав “НІ!”, Вінницький  — “ТАК”     На 13 сесії...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up