Продовження судового дійства у справі “хабаря” архітектора

  • Козятин післявиборний
  • Автор: Козятин післявиборний
  • Блог для розміщення всіх матеріалів надрукованих в газеті "RIA-Козятин" відносно роботи нової влади на чолі з новим міським головою Олександром Пузирем 

  • access_time

У четвер, третього серпня, о 14 годині мало відбутися судове засідання у справі архітектора Олександра Павлова (звинувачення у хабарництві). У назначений час розгляд даного провадження не розпочався по тій причині, що суддя Валентина Воронюк, яка веде цю справу, була на іншому судовому засіданні (зачитувала вирок по іншій карній справі). О 14.45 учасників судового процесу справи колишнього архітектора запросили до судової зали. А журналісту, що представляла газету “RIA-Козятин”, запропонували хвилинку зачекати. Ми поважаємо установу, де діють закони і оголошуються справедливі рішення від імені закону України. Та з іронічною посмішкою спостерігали, як за декілька хвилин від початку судового засідання розходяться учасники судового розгляду. А пресу вирішили обдурити — так і не запросили.

Ми розуміємо чиновників, які видумують різні способи, як би не допустити незалежну газету на свої засідання.

Отже, як проходило судове засідання, ми не знаємо. Відомо тільки, що знову вкотре слухання кримінальної справи Олександра Павлова перенесено. На 30 серпня. Причина — “хабарник” не визнає своєї вини (було б дивно, щоб він її визнав). Тепер будуть викликати свідків. Тому що раніше ніхто не міг передбачити, що обвинувачений буде викручуватись? Воно й зрозуміло, серед друзів стільки юристів, навіть сам мер.

За коментарем газета звернулася до місцевого прокурора Олега Кордона. За його словами, наша прокуратура не займається цією справою і не має будь-якої інформації. Порадив звернутися у прес-службу прокуратури області. Там її керівник Ірина Вихованець повідомила, що це не функція прокуратури контролювати процеси в суді. І направила журналістів в обласну колегію суддів. Відповідь з цієї поважної інстанції ми опублікуємо після її отримання. І знатимемо, чи законно затягується справа по Павлову.

Коментарі (0)

Міста у  розвинених країнах чисті й ошатні постійно, а до певних подій їх ще святково прикрашають. Жителі міст пострадянських...

Коли кнопки на калькуляторі западають... Схоже, пузиреботи знайшли новий спосіб потішити непомірне владне его свого...

День міста розпочався в Журбинцях

  Другий рік поспіль мешканці Козятинщини свято Купала відзначають в селі Журбинці. Цього року він припав на суботу,...

Життя в темряві за свій рахунок

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували мешканці вулиці Матросова. Вони повідомили, що від вулиці...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up