Збираємо історії про асів міліції

Про яких і до тепер ходять легенди

Редакція газети готує серію публікацій про легендарних співробітників міліції, а тепер поліції, що відзначились професіоналізмом та заслужили повагу серед населення відданим відношенням та умінням спілкуватись з мешканцями Козятинщини.

Приємно, що за короткий час роботи в міліції на території Козятинщини я також здобув легендних спогадів. Але закинувши цю тему для публічного обговорення, найперше про кого розповідають, так про замначальників карного розшуку, двох Василів — Василя Біду та капітана Савчука.

Колись Козятин славився як пересильний пункт засуджених до позбавлення волі. Є легенди про каземати під приміщенням СБУ, що біля залізничного вокзалу, що і понині займає відповідна служба поліції та СБУ. Безумовно, що тут формувались людські долі. Трагедії родин засуджених та і тих, хто ніс службу.

Як на мене, вкрай важливо зібрати свідчення засуджених та тих, хто їх охороняв. Створити групу небайдужих, хто служив і тих, кого охороняв, щоб розповіли, в яких умовах все відбувалося. Свідчення без ідеологічного забарвлення. Для старту важливо створити ініціативну групу, яка б узгодила і провела дослідження приміщень станом на сьогоднішній день. Хто має таку жилку, прошу звертатись до редактора газети. Свої спогади надсилайте за адресою редакції. Після ретельного обговорення в ініціативній групі, цікаві історії будуть оприлюднені на шпальтах газети.

 

Коментарі (0)

За кермування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння тепер накладуть штраф у розмірі від 17 тис. грн...

Я пережив шок навіть в тих місцях, в яких не сподівався. Перебуваючи у відрядженнях в різних країнах шенген-зони, дякуючи...

Сьогодні є всі підстави вважати Марківці Козятинського району селом, де страждають діти. Ще не завершилась судовим вироком...

У спецпідрозділу «морські котики» американських ВМС є одна спеціальна вправа – потрібно 5 хвилин протриматися...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up