Прославляють Козятинщину

Талановиті діти відзначились на “Мистецьких барвах-2018”

Прославляють Козятинщину

На початку лютого у Прилуках Чернігівської області відбувся ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви-2018».

 

У фестивалі взяли участь понад 135 конкурсантів зі всіх куточків України. Були і обдаровані діти з Козятинщини, які вибороли призові місця. Це учні Самгородоцької дитячої музичної школи Олексій Пугач та Данило Щетінін, а також вихованка Козятинської музшколи Євгенія Лукасевич. Олексій Пугач отримав диплом ІІІ ступеня у номінації «Авторська пісня».

У номінації "Естрадний вокал" (колективи) були відмічені також Олексій Пугач та Данило Щетінін. За професійну підготовку учасників фестивалю та розвиток творчих здібностей молоді грамотою було відзначено Світлану Воронову, директора Самгородоцької дитячої музичної школи.

Вероніка ЛЮБІЧ

Коментарі
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up