В бібліотеці провели зустріч в країні дитинства

В бібліотеці провели зустріч в країні дитинства

До Міжнародного дня захисту дітей працівники Козятинської районної бібліотеки підготували розважальну програму «Місце зустрічі країна дитинства»

На зустріч завітали учні молодших класів школи №1.  Лялькову виставу "Рім-Тім-Ті" для дітей підготувала бібліотекар молодшого відділу Н.В Кісарчук. Юрист Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Кобернюк з метою підвищення правової освіти дітей, запропонувала діткам цікаві завдання, вікторини. Найактивніші учасники отримали від працівників центру подарунки. На свято завітала «Чарівна бджілка» бібліотекар старшого відділу бібліотеки Л.О. Дорошенко, яка підслуховувала думки та мрії дітей. По закінченні свята присутні переглянули книжкову виставку «Яскрава, весела, щаслива завзята дитинства Планета» та виставку дитячих малюнків.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Прес-центр райбіблотеки

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up