В бібліотеці провели зустріч в країні дитинства

До Міжнародного дня захисту дітей працівники Козятинської районної бібліотеки підготували розважальну програму «Місце зустрічі країна дитинства»

В бібліотеці провели зустріч в країні дитинства

На зустріч завітали учні молодших класів школи №1.  Лялькову виставу "Рім-Тім-Ті" для дітей підготувала бібліотекар молодшого відділу Н.В Кісарчук. Юрист Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Кобернюк з метою підвищення правової освіти дітей, запропонувала діткам цікаві завдання, вікторини. Найактивніші учасники отримали від працівників центру подарунки. На свято завітала «Чарівна бджілка» бібліотекар старшого відділу бібліотеки Л.О. Дорошенко, яка підслуховувала думки та мрії дітей. По закінченні свята присутні переглянули книжкову виставку «Яскрава, весела, щаслива завзята дитинства Планета» та виставку дитячих малюнків.

Варто відвідати

Red Hot Chili Peppers Tribute від гурту Symbol Sound

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Прес-центр райбіблотеки

Коментарі

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, тому що в останні...

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який займався розповсюдженням відео з дитячим порно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up