Дім відкладеного щастя. Зібрались не байдужі

Дім відкладеного щастя. Зібрались не байдужі

Гальма розвитку держави і суспільства — велика кількість байдужих інертних громадян, які становлять 70 відсотків населення України

Кооператив ”Вишенька”, що на околиці Козятина, без сумніву — об’єкт незвичайний. Основи його закладені ще п’ятдесят з гаком років тому. Це була вершина успішності розвинутого соціалізму. Хто ближче до тіла, ті отримували шість сотих. Щасливі, бо саме тут чотири сотих. Це просто бомба місцевого значення. Стецюк був нарозхват, бо “лахматі” тут мали дачі і їм раби-студенти училища копали, рили, садили, викопували, косили, пололи, палили, рівняли, білили на шару. Але не для всіх. САМ там також має дачу і цим не гребував ніколи. Чомусь, особливо в шані були колишні голови суду та інші чиновники районного залізничного управління та міста. Сам факт, що і сьогодні ділянка коштує мінімум 25 тисяч гривень, а то є і по 10 тисяч баксів, свідчить про одне - це здорове багатство, що має цінність, або ліквідне.

Маючи приблизно 209 співвласників, кооператив є актуальним і сьогодні. Там проходять свої процеси. Велика кількість дач закинута. Для більшості власників вони втратили свою актуальність, виглядають, як тягар. А ще представники цієї більшості тупо збайдужились і тягнуть активну меншість (а це приблизно 70 осіб) в нікуди.

Саме це засвідчили звітно-виборчі збори, що відбулись в “кінотеатрі” минулої неділі. Без сумніву, актив є. Він ініціативний. Люди бачать успішність використання дач як для себе, так і для всієї родини. За фактом — оселились на дачах. Хто за станом здоров’я, хто поступився житлом дітям в місті. Ця категорія людей за розвиток кооперативу переймається щиро, як ніхто. Але серед активістів склали меншість, тому в нові вибрані органи не потрапили.

Як підсумок, через малу активність управління та організації підготовчого процесу до зборів,  вони вважаються як такі, що не відбулися (згідно з статутом, не менше 50 відсотків). Байдужа більшість здолала активну меншість.

Активісти після зборів прибули в редакцію “RIA-Козятин”, де за кавою продовжувались дебати під сленгом “як з неправди відкрити двері в правду”: що цього разу не вдалось. Але вже відпрацьована тактика, як досягти успіху в правовому полі. Залишилось мале: втілити це в життя.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up