І ще раз про лікарню

І ще раз про лікарню

Минулої середи, 21 червня, голови підприємств і організацій району, а також керівники підрозділів цих установ зібралися обговорити наболіле.

Так, наприклад, керівник Козятинської лікарні Олександр Кравчук бідкався, що не має співпраці з міською владою. І на даний момент не вистачає коштів, щоб заплатити за новий рентгенапарат.

Як стало відомо, за короткий період лікарня придбала апарат УЗД за мільйон гривень. В дитячому відділенні вже працюють три ліжка для недоношених дітей з електропідігрівом. Ще придбали кисневий концентратор, бактеріоцидну лампу. Є фото-терапія — пристрій для хворих на хворобу Боткіна. Інфузоматор — апарат, який сам дробить введення ліків і слугує, як розумна пропорціональна крапельниця. Електровідсмоктувач є в дитячому відділенні, але нехай наші діти краще не хворіють і не потрапляють у лікарню.

Керівництво лікарні вдячне Олександру Шубовичу, який безкоштовно допоміг розвантажити новий рентгенапарат фірми “Хел-монд”. Тільки користуватися новим апаратом поки не можна, без оплаченої суми він ще не їхній (про це в публікації вище).

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили
Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Тенісист Олександр Бондарчук — чемпіон із чемпіонів Позитивні події в житті Позитивні події в житті
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up