Комунальники “готують” містян до Паралімпійських Ігор

Комунальники “готують” містян до Паралімпійських Ігор

Заметілі закінчилися. Вони були не такі сильні, але клопоту місту і городянам завдали.

Принаймні вулиці добряче засипало, але чистити їх не поспішали. Справа рухалась якось мляво, а точніше, зовсім не рухалась. Це сталося може тому, що  “відродженці” вважали, що він скоро сам розтане. Відповідно, можна буде зекономити на пальному, піску та техніці. Але дороги, хоча почистили у центрі, то з посипкою ніяк не склеїлось. Принаймні ні у понеділок, ні у вівторок ніхто цього не робив. Десь трохи притрусили і вирішили, що досить. Зважаючи на цю, так звану посипку, склалося враження, що комунальники мають на меті збільшити кількість інвалідів, щоб потім декого з них записати до збірної України на Паралімпійські ігри. Бо там же потрібні ті, хто вижив після травм.

У вівторок вранці “посипка” взагалі досягла кумедного апогею, бо декілька жіночок та чоловіків ходили з відром піску і, як священики кадилом, “хрестили” вулицю біля музичної школи. Де поділась машина, незрозуміло. З однім відром і віником багато не наробиш, але дуже приємно, що комунальники потурбувалися про невеличкий відрізок вулиці. Принаймні, хоча б там не впадеш і не будеш торохкотіти кістками у травматолога.

Інше ноу-хау наших “відродженців” — купки  піску біля ліхтарів. Тобто, якщо ти не хочеш впасти, то потурбуйся про себе: обітри  підошви і чимчикуй собі, куди хочеш.

Досвідом козятинських “відродженців” по створенню резерву для паралімпійської збірної можуть  зацікавитись європейці та китайці. Справа у тому, що дороги у них дуже рівні, все посипається вчасно і кількість травмованих дуже низька. Їм явно не вистачає кандидатів у збірну. Тому будуть приїжджати невеликими групами і тренуватися в наших умовах.   

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up