Козятинчанин створює картини з битого скла в унікальній техніці

Козятинчанин створює картини з битого скла в унікальній техніці
  • Знайомимо вас із художником Анатолієм Гордійчуком.
  • Чоловік у своїй роботі користується не лише пензликами і фарбами.
  • Він розробив авторську техніку і створює картини зі шматочків різнокольорового скла

Анатолій Гордійчук — художник як за фахом, так і за покликанням. Своє життя він присвячує мистецтву і проводить у майстерні навіть вільний час. Чоловік пише картини, займається декоративно-прикладним мистецтвом, різьбою по дереву і карбуванням, а також працює як художник-оформлювач. Словом, по-справжньому творча особистість.

Якщо ви думаєте, що у майстернях творчих людей завжди хаос, який жартома часто називають «творчий безлад», то поспішаю розвінчати цей міф, бо у майстерні Анатолія Гордійчука все на своїх місцях. В окремій баночці — ціла низка пензликів, в іншій — олівці, поруч вишикувалися інструменти для різьби по дереву, а позаду цього всього виставлені в ряд обрізані пластикові пляшки, наповнені різнокольоровими шматочками. Це — скло, яке художник використовує для своїх картин.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення 09:52 «У перші дні на 102 було по 150 викликів»: як працюють правоохоронці у воєнний час photo_camera 08:21 Сьогодні потрібно обов'язково скупатися у річці: про прикмети та заборони 6 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up