Кульова стрільба і теніс

Кульова стрільба і теніс

На районних спортивних іграх визначилися переможці

У останній день березня у спортзалі профтехучилища відбулися спортивні ігри Козятинщини з настільного тенісу та кульової стрільби. Учасниками стали 9 територіальних громад: Білопілля, Бродецького, Глуховець, Кордишівки, Махнівки, Пиковця, Пляхової, Сестринівки та Сокільця.

У особистій першості з кульової стрільби серед жінок перемогла Ольга Харахондя (Бродецьке). На другому місці Жанна Говійко (Білопілля), на третьому Людмила Гайдучок (Сестринівка). Золоту медаль серед чоловіків виборов Віталій Шостаківський (Бродецьке), срібну — Ігор Погребняк (Махнівка), бронзову — Олексій Шостаківський (Бродецьке).

У командній першості головний трофей змагань дістався Бродецькій територіальній громаді, срібними призерами стали стрільці Махнівки, бронзовими — Сестринівки.

У настільному тенісі першими стали спортсмени із Сестринівки, друге місце у білопільських тенісистів, третє — у кордишівських.

У особистій першості перемогли Дмитро Демчук, Іван Поберій, Олена Кузнець, які грали за Сестринівку. На другому місці Сергій Рижук, Олександр Якимчук та Жанна Говійко (Білопілля), третє місце у Олександра Гайдучка та Володимира Дрижука (Кордишівка).

Вітаємо спортсменів з гарними результатами. Бажаємо подальших перемог.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up