Люди впевнені, що їх обдурюють, коли ваги дивляться в бік

Район ПРБ відомий своїми проблемами та сірими пейзажами. Мешканці кажуть, що живуть як “відлюдники”.

Люди впевнені, що їх обдурюють, коли ваги дивляться в бік

У районі пам’ятника на 8 Гвардійській тут тільки “дитячий центр” в колишньому “Цесісі” та нелегальні гральні автомати в “аптеці Фурмана”. Магазини також у дефіциті й асортиментом не тішать. Один з продуктових магазинів ще й “обдурює людей”. Так вважають місцеві жителі. Принаймні таке враження складається, коли дивишся на розташування ваг у цій торговій точці. Інформаційний дисплей повернутий вбік. Покупці не бачать ані ваги своєї покупки, ані вартості. Доводиться вірити продавчиням на слово.

Коли журналісти “RIA-Козятин” проводили контрольну закупівлю, продавчиня на питання, чому ваги стоять так дивно, сказала, що “їх глючить” і хутко повернула дисплей в їх бік. Вартість на екранчику співпала з тією, що дівчина озвучила перед тим. Але коли вона відпустила стовпчик, на якому тримається дисплей, він знову розвернувся від покупців.

Можливо, це й справді збіг, і ніяких махінацій продавці цього магазину не проводять. Але покупці відчувають недовіру і підозрюють, що розміщені ваги таким чином не просто так.

Коментарі

Природа пробуджується після зимової сплячки. Ми ослаблені і все через гіповітаміноз. Часто втомлюємось, хворіємо, неуважні,...

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up