Люди впевнені, що їх обдурюють, коли ваги дивляться в бік

Люди впевнені, що їх обдурюють, коли ваги дивляться в бік

Район ПРБ відомий своїми проблемами та сірими пейзажами. Мешканці кажуть, що живуть як “відлюдники”.

У районі пам’ятника на 8 Гвардійській тут тільки “дитячий центр” в колишньому “Цесісі” та нелегальні гральні автомати в “аптеці Фурмана”. Магазини також у дефіциті й асортиментом не тішать. Один з продуктових магазинів ще й “обдурює людей”. Так вважають місцеві жителі. Принаймні таке враження складається, коли дивишся на розташування ваг у цій торговій точці. Інформаційний дисплей повернутий вбік. Покупці не бачать ані ваги своєї покупки, ані вартості. Доводиться вірити продавчиням на слово.

Коли журналісти “RIA-Козятин” проводили контрольну закупівлю, продавчиня на питання, чому ваги стоять так дивно, сказала, що “їх глючить” і хутко повернула дисплей в їх бік. Вартість на екранчику співпала з тією, що дівчина озвучила перед тим. Але коли вона відпустила стовпчик, на якому тримається дисплей, він знову розвернувся від покупців.

Можливо, це й справді збіг, і ніяких махінацій продавці цього магазину не проводять. Але покупці відчувають недовіру і підозрюють, що розміщені ваги таким чином не просто так.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up