Не буде газу!

Не буде газу!

З кінця травня по липень 2018 р. буде тимчасово припинено газопостачання по Козятинській ділянці ПАТ "Вінницягаз". Згідно з графіком прогнозованих зупинок, який опублікований на офіційному сайті газопостачальної компанії

З 29 травня на 14 днів відключать С1 (Самгородок) ГРС Перемога. У переліку населених пунктів, які входять до зони обслуговування, села: Блажіївка, Великий Степ, Вівсяники, Воскодавинці, Голендри (Калинівський район), Голубівка (Калинівський район), Збараж, Зозулинці, Йосипівка, Коритувата, Красне, Куманівка, Лозівка, Лопатин, Малишівка, Миколаївка, Михайлин, Немиринці, Перемога, Самгородок, Сошанське, Туча, Флоріанівка, Ш. Гребля.

З 29. 06.2018 зупиниться на 14 днів ГРС Козятин. До її зони обслуговування входять: м. Козятин, с. Козятин, Дубові Махаринці, Журбинці,Залізничне, Іванківці, Кордишівка, Королівка, Махаринці, Прушинка, Сигнал, Сокілець, Титусівка.

На 10 днів з 23.007.2018 зупиниться ГРС Глухівці. Не буде газу - Бродецьке, Вовчинець, Глухівці, Гурівці, Дубина, Жежелів, Медведівка, Непедівка.

Приймання (Кашперівка) ГРС Садки-2 відключать також з 23.07.2018 на 7 днів. Не буде газу в Білопіллі, Великому, Верболозах, Вернигородку, Кашперівці, Селищі.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Yaroslav Rehulskyi

    А де я буду їсти? В залупі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up