Згадали Небесну сотню по-козятинськи

Згадали Небесну сотню по-козятинськи

За Небесну сотню знають, розповідають, пам’ятають, пишуть книжки, співають пісні

Віддати шану героям вирішили і в нашому місті. Запросили кочуючий вокальний гурт ”Аскар”. Судячи з афіші, яка красувалась за вікном міського будинку культури, це мав бути ансамбль патріотичної пісні.

Гурт вокалістів облаштувався на сцені, а козятинські патріоти прийшли їх слухати. Організатори на цей раз попрацювали на славу.

Масовку забезпечили учні та студенти.

Коли почався концерт гурту патріотичної пісні, мабуть ніхто так і не зрозумів, що є спільного з тим, що співали артисти і з тією афішею, що висіла на склі.

 

До перерви всі пісні заїжджі виконавці співали російською мовою. А якщо бути вже зовсім точним, то чоловіки у військовій формі з півторагодинного концерту виконали три пісні українською мовою. І то це сталось лише тоді, коли із зали стали розбігатися діти.

З облич розчарованих артистів було видно, що оплачений гонорар вони ще не відпрацювали.

Залишається відкритим питання до організаторів так званого “концерту пам’яті Небесної сотні”: Нікому не цікаво, з яким репертуаром приїхали горе-патріоти? Тому й не дивно, що школярі, які сплели кілометри маскувальних сіток, не хотіли слухати пісні мовою агресора.

Прикро, що так безглуздо використовують гроші з бюджету — наші з вами гроші.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Олег Орлуша

    Козятинським міським головою став 37-річний Олександр Пузир. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сайт Центрвиборчкому.

    Олександр Пузир - депутат Козятинської міської ради та Голова ГО "Патріоти Козятина". Його батько - Дмитро Пузир – лікар–хірург ДЗ "Відділкова лікарня ст.Козятин ПЗЗ", мати – Галина Добровольська – завідуюча поліклінікою КП "Козятинська районна лікарня".    Пузир є генеральним директором ТОВ "Лізингова компанія "Інтелект", засновник якої грузин Демурі Габісонія також володіє Бістро "Тіфліс" в Обухові, що на Київщині.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up