Новому керівнику “Відродження” не до вподоби правда

Новому керівнику “Відродження” не до вподоби правда

У 23 номері кишенькової газети мера намалювали на першій сторінці “Чув дзвін, не знає, де він”. Це була відповідь брехливої газети на публікацію в газеті “RIA-Козятин” за 24 травня цього року в №21 журналістського розслідування на тему “Прибираємося до губернатора”.

Градоначальницький вісник бере на себе сміливість на біле сказати чорне. Адже всі факти, які викладені в газеті “RIA-Козятин” автором, подані як коментарі, які надали працівники  КП “Відродження”. Тобто з тими коментарями, які були записом на диктофоні. Якщо новонароджений директор комунального підприємства “Відродження” сумнівається в тому, що сказали самі його працівники та він особисто, запис можемо оприлюднити.

Так що дзвін, який чується в газеті голови, закладений в головах персонажів, наближених до міської влади, яким так хочеться помітити здобутки, яких по суті немає. А  КП “Відродження” відродиться не тоді, коли там поміняють знову і знову керівника, а коли той керівник перегляне, який контингент людей заборговує за комунальні сплати. Адже саме малозахищені  версти населення платять за комуналку регулярно. Якщо будуть платити всі, КП “Відродження” розбагатіє і буде відраховувати до бюджету, а не жебракувати у платників податків на зарплату своїм працівникам. Зі списку я виключаю двірників, столярів чи цегельників. Це якраз ті люди, які заробляють платню

А що до карекатури яку ви розмістили в свойьому виданні то тут ви праві той кадр повністю відзеркалює вашу газету.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up