Обласна хірургія в гостях у козятинчан

Обласна хірургія в гостях у козятинчан

Козятинська центральна районна лікарня запрошує мешканців міста і району отримати безкоштовну спеціалізовану консультативну допомогу судинними хірургами обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

Як повідомила газеті “RIA-Козятин” адміністрація КП «Козятинська центральна районна лікарня», прийом пройде в приміщенні відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги лікарні 20 березня 2018 року. Початок прийому 9 годин 30 хвилин.

Адреса лікарні: м. Козятин, вул. Винниченка, 9 (вхід зі сторони вул. Героїв Майдану). Для отримання якісної консультації, адміністрація просить пройти попереднє обстеження у сімейного лікаря та лікаря-хірурга поліклінічного відділення КП «Козятинська центральна районна лікарня».

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up