Пам’яті журналіста

Пам’яті журналіста

Не стало Едуарда Подільського

Галина Козаченко-Світловська, член національної спілки журналістів України

Він любив життя, людей, синь небес, польові квіти, орган у костелі. Коли вели мову про життя, про кохання, його голос ставав глибоким, а слова звучали ніжно. У все вкладав наповнений свій глибокий сенс.

Едуард Подільський — автор нарисів про легенду двох епох, славного лікаря-окуліста, капітана медслужби, про учасницю ВВв, Почесного громадянина міста — про Марину Володимирівну Цитовську. До речі, мабуть так і не названа одна із вулиць нашого міста її ім’ям?

Едуард Подільський — писав особливо про ветеранів, людей праці, є також автором книги про всевідомий у наш час — Одеський Інститут очних хвороб імені академіка Філатова. Він брав участь у всьому — його хвилювали злободенні актуальні теми, писав передмови до духовних видань, про Президента Благодійної організації “Відкрите серце” Петра Залізного, якому було присвоєно звання посла Миру при Всесвітній Федерації Миру. Це звання свідчить про визнання миротворчих заслуг Петра Залізного та доручення місії служити людству заради спільного добробуту.

Жодне звертання людей, читачів до Едуарда Подільського не залишались без його уваги, жодний людський біль, чи навпаки світла радість, чи новина, не обходили його. Не обходив і він стороною нікого. І мені він теж обіцяв приділити якнайбільше уваги в моєму ювілейному 2018 році. По роботі ми знались з 1987 року, а потім працювали на теренах області. Жаль, що все судилось по-іншому і не стало Едуарда Подільського — життєрадісної прекрасної Людини, щирого відвертого Друга, світлої, неординарної Особистості, Заслуженого Журналіста України. Йдучи від нас, наш побратим паперу залишив так багато добра — із світлою радістю пишемо про це. Але й залишив також і велику втрату, яку важко буде заповнити.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
22:29 Козятинчанин Василь Лопушан отримав обласну нагороду 17:13 Негода повалила дерева на стадіоні (ФОТО) photo_camera 16:19 Рейдові перевірки пожежної безпеки техніки на полях: про що попереджали рятувальники? 14:58 На вихідних відкриється басейн Від читача 17:14 Держбюджет отримав рекордні 19,7 млрд гривень надходжень за 5 місяців 2020 року завдяки підвищенню акцизів на сигарети 14:01 Від «Божого джерела» до джерела людяності або прогулянка Козятинщиною photo_camera 13:24 Козятин продовжує боротися за район 12:43 Відновлюється поїзд Київ-Кам'янець-Подільський, Могилів-Подільський, через Козятин 12:36 Вихованцям козятинського будинку сімейного типу видали ID-картки 10:10 В козятинській ЦРЛ перебуває троє пацієнтів з діагнозом COVID-19 09:50 СOVID-19: в Україні + 810 за добу. Дані по областях 08:43 Хліб не возять, бо покупців немає 07:30 Приємна прохолода: про погоду у Козятині сьогодні, 9 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up