Підвищена зона ризику не переходка, а дитячий заклад №6

Підвищена зона ризику не переходка, а дитячий заклад №6

Ще на слуху, коли батько вихованця дитсадочка доказав через суд непрофесійність та некомпетентність керівника закладу. Постанова суду — тому доказ. А наша поінформованість базується на співпраці з позивачем.

"Моє депутатство та керівництво в бюджетній комісії допоможе вирулити"

 

Нове звернення до нас тепер вже персоналу про правовий та суспільний захист свідчить лише про одне

— в дошкільному закладі №6 вибудована система авторитаризму керівника. І базується він далеко не на християнських цінностях. Як до дітей, так і до персоналу.

Виглядало б це, як “бла-бла”, якби не постанова суду. А тепер одна з виховательок на межі життя та смерті опинилась в лікарні. Газета “RIA-Козятин” максимально сприяла, щоб вказана ситуація набула розголосу, з однією метою — упередити зловживання. Укладена угода з працівницею дає нам можливість бути компетентними по суті справи, про що ми повідомимо громадськість.

Є всі підстави клопотати перед депутатами про встановлення онлайн-спостереження в дитячому навчальному закладі. А, можливо, буде достатньо — тільки у кабінеті керівниці.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (8)
 • Анонім

  Что вы ведетесь на эту ересь!? Всем давно известно что газета превратилась в личную агит-брошюру главного редактора, в которой она пытается поднять свой дохлый рейтинг. Причем использует те же грязные методы что и кремлевские СМИ, в данном случае некий аноним "козятинський партизан" является обычным ботом, который оперирует псевдофактами.

  Софія reply Анонім

  Ірина, ти в редакції працювала, тобі видніше)))) Так щиро заздриш головному редактору? Розумію - жіноча слабкість. Тільки не лізь у політику, займайся дітьми
 • Полищук Константин

  Я бачу вам все невтямки , як одна людина може справлятися і з сином інвалідом, і з керівнництвом д/с, і з політичною діяльністью. А в своєму старанні докучити ви опускаєтесь все нижче і нижче.

  козятинець reply Полищук Константин

  Нажаль не ідеалізуйте ситуацію.Є дуже ганебне відео .Демонстрували юристам.Повний кримінал.Немає згоди на публікацію.Пока ,але ми переконуєм, що є речі якими не поступаються.
 • козятинець

  Мої враження від вірша Т. Шевченка "На панщині пшеницю жала..."

  Вірш "На панщині пшеницю жала..." має ще другу назву — "Сон". У ньому Шевченко розповідає про долю селянки, яка уві сні бачить свого малого сина вже дорослим, щасливим, бо він уже вільний, одружений, має діточок. Мати від усього серця радіє за сина, але саме ця радість примушує її прокинутись, повернутися у сьогодення. Але уже нема з чого радіти. Тут мале дитя на руках, якого треба годувати, треба відробляти панщину на полі.

  Сумно усвідомлювати таку долю жінки. Вона могла б радіти життю разом зі своїм синочком, пестити його, бачити, як він дорослішає. Замість цього вона важко працює.

  Мені здається, Шевченко показав досить типову долю матерів-кріпачок. Проте за мету він ставив дещо інше, ніж викликати жаль до жінки, як це можна зрозуміти після першого прочитання. Поет хотів змусити сильніше любити, поважати матусю, допомагати їй, бо вона в кожного єдина та найкраща. А ще Шевченко стверджує, що український народ досягне довгоочікуваного щастя і свободи.

  У образі багатостраждальної матері-кріпачки поет змалював Україну, а в образі сина — нас, український народ.
 • Влад Лісовий

  козятинець reply Влад Лісовий

  козятинець reply козятинець

  ой ой
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини 14:44 Козятинський гурт підкорив серця Олега Скрипки та Ніни Матвієнко play_circle_filled 14:14 +5 нових інфікованих козятинчан: дані COVID-19 по області 13:31 Чому в Козятинській лікарні не працює приймальне відділення екстреної допомоги? play_circle_filled Від читача 13:15 На сайті Куркуль є цікаві відомості про Самгородоцьку ОТГ 11:16 У школах Глуховецької ТГ пройшов Міджнародний День миру 10:10 Ми у «жовтій зоні»: де найбільше захворіли COVID-19 та які будуть обмеження? 09:43 «Аркона», «Жива історія» та наші співочі артисти: у цю суботу у Сестринівці відбудеться обласне свято play_circle_filled 09:00 Рукавички та пакети для сміття: козятинчан запрошують до всесвітньої акції прибирання 08:12 День Якима (Іоакима) і Ганни та осіннього рівнодення: прикмети та традиції цього дня 19:55 Потепліє в Україні ближче до вихідних, а вже сьогодні прогнозують перші заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up