Розповідаємо притчі разом з дітьми

Розповідаємо притчі разом з дітьми

Учні 3-А класу ліцей-школи приймали в п’ятницю, 14 грудня, гостей.

До них у цей день прийшли журналісти газети “RIA-Козятин” з іншими друзями видання — вчителем англійської мови, керівником Центроу інноваційного розвитку дитини Юлею Канівською та представником громадськості, поетом Юрієм Мотронюком.

Відомо, що в навчальних закладах в початкових класах дітям часто влаштовують різні заходи. А дорослі приходять, щоб надати шкільному заходу святковості. Ще зовсім недавно, 28 листопада, ми були у третьокласників на “Країні ввічливості”. І тепер  нова зустріч. На цей раз діти  — вихованці Ірини Сушко влаштували свято притчі. Вони були  одягнені в національні костюми вишиванки.

Спочатку господарі класу слово надали гостям, які розповіли їм цікаві притчі. Потім ініціатива перейшла до  учнів. Третьокласники виходили на середину класу до дошки, трохи хвилюючись. Видно було, що школярі готувалися до зустрічі добре. Притчі були різні за змістом, кожна ставала уроком для життя. Адже саме українські притчі, це народна мудрість, вони розкривають і закликають бути добрими, справедливими і якщо впав, то не здаватися — підніматися і йти вперед

До речі, з великою увагою діти слухали поета Юрія Мотронюка. Він читав їм свої вірші про Україну, про землю наших предків. Відомо, що пан Юрій написав текст нового гімну України, який зараз знаходиться на розгляді у Верховній Раді.

Навчальна година збігла непомітно. Господарі класу з переповненими почуттями приступили до іншого уроку, а гості покидали шкільне царство приємно вражені здібностями і натхненням дітей.

Ангеліна Ратошнюк

Анастасія Корнійчук

Анастасія Кочурська

Вікторія Костенчук

Анастасія Крючківська

Іван Борисенко

Анна Макарова

Кіра Глазкова

Владислав Каспрук

Лаура Семенюк

Антон Кравчук

Вадим Каспрук

Світлана Олицька

Платон Янковчук

Олександр Іванченко

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up