У Козятині з’явився перший дівочий рок-гурт

У Козятині з’явився перший дівочий рок-гурт
  • Якщо ви вважаєте, що рок-музика — це суто чоловіча справа, то дівчата, з якими ми вас познайомимо сьогодні, переконають вас у протилежному.
  • Героїні нашої публікації — три юні козятинчанки, які нещодавно створили власний гурт під назвою «Survgen» і вже встигли виступити на сцені.
  • Що зашифровано у назві, який стиль обрали і що звело дівчат разом — розкажемо вас усе це.

Гурт «Survgen» — це тріо, яке утворилося на початку літа 2021 року. Назва читається як «сьорвджін» із наголосом на останній склад. «Стереотипи нас вбивають» — ця фраза написана на сторінці гурту в Інстаграм. Учасниці дійсно вільні від стереотипів. Вони доводять усім, що дівчата не обов’язково повинні фанатіти від рожевого кольору, бантиків і попси, а що їм є місце у важкій музиці.

До складу «Survgen» входять троє 14-річних дівчат: Іванка Астахова, Катя Сєргєєва і Даша Повар. Ми познайомилися на фестивалі «Рок-Козятин», який днями відбувся у нашому місті. До виходу на сцену дівчата знайшли час, аби зі мною поспілкуватися. Наша розмова проходить під звуки барабанів і гітари.

Перше, що мене цікавить — що таке «Survgen». Не скажу про себе, що експерт в англійській мові, бо маю лише елементарні знання, проте ніколи не стикалася з таким словом. І в моєму словнику його також немає. Виявилося, що це слово дівчата придумали самі.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up