Вітають швейники “Омега-Трейд”

Вітають швейники “Омега-Трейд”

Усіх мешканців Козятина та району вітає колектив швейної фабрики “Омега-Трейд 2010” (м. Козятин, вул. Довженка, 22б) з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим.

Новий рік і Різдво –  традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на  добрі справи та здобутки. Нехай Різдвяна зоря об`єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова і діла. У Різдво та Новий рік навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Тож хай новий 2018 рік стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь громади міста, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.  Міцного вам здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях!

Миру і Божої благодаті в кожен наш дім!

Щасливих вам, добрих і веселих свят!

Кожного бажаючого працювати в дружньому колективі з гідною оплатою та в хороших умовах праці завжди раді бачити  в “Омега-Трейд-2010” (тел.073-109-53-00)

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up