Молодь грає в інтелектуальні ігри

Молодь грає в інтелектуальні ігри

День Європи в Україні відзначають щороку в третю суботу травня.

Започатковано святкування цього дня Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339.

18 травня з нагоди відзначення Дня Європи в Україні у Козятинській центральній  районній бібліотеці відбулася інтелектуальна гра для молоді «Галопом по Європі». Захід для учнів 9 класу Козятинської загальноосвітньої школи №2 підготувала бібліотекар інтернет-центру Тетяна Яковчук.

Юнакам та дівчатам за допомогою мультимедійної презентації «День Європи - 2018» розкрито ідею створення унікальної організації Європейський Союз, учні дізнались про європейські символи, цінності, традиції країн Європи, ознайомились з країнами ЄС, переглянули відеофільм «Подорож Євросоюзом».

Школярі  змагались у двох командах «Кемпа» та «Комада». Активно відповідаючи на запитання, відгадували видатних людей, великих науковців, визначні споруди світу, позначали на контурній карті країни Європейського Союзу, встановлювали співвідношення прапор-країна, розгадували кросворд. Найбільшу кількість балів отримала «Комада», але загалом перемогла дружба.

Присутні на цьому заході мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Україна – країна європейська» та сфотографуватися на пам'ять.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up