«Карантинний» День знань 2020: як все було у навчальних закладах Козятина

«Карантинний» День знань 2020: як все було у навчальних закладах Козятина
  • Назад до школи. Святкових лінійок цьогоріч не було, та попри це ми завітали до кількох шкіл Козятина і сфотографували школярів. А батьків розпитали, чого вони очікують від нового навчального року? Хто потрапив у кадр і що кажуть батьки — читайте у нашому матеріалі

Спершу завітали до школи № 2.

Побували і в школі №1. Там, на подвір'ї навчального закладу зібралися і батьки, і учні. В приміщення пускали лише школярів, як вимагає цього МОЗ Україні в період адаптивного карантину. Перед входом у навчальний заклад медичні працівники вимірювали дітям температуру. Всі фотографувалися та спілкувалися, адже скучили за своїми друзями та вчителями.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up