«Мало померлого на землю не впустили»: як козятинчани буксують на дорогах

«Мало померлого на землю не впустили»: як козятинчани буксують на дорогах
  • Зимових велосипедистів люди називають каскадерами. Називають їх не тому, що вони великі умільці їздити в ожеледицю, а тому, що часто падають з свого двоколісного перед самісінькою автівкою. Щоб не бути каскадерами ми пересіли на автотранспорт.

Все було ніби нормально поки не повернули на вулицю Василя Земляка. Ох як ми пошкодували, що не були тими каскадерами вечірньою порою 10 лютого. Проповзли днищем автівки від вулиці Незалежності до вулиці Грушевського. Там і зупинились. Хтозна, тронувся з місця залізний кінь по вулиці Василя Земляка без сторонньої допомоги.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up