Суд по голові райради відклали на ранок. А сьогодні розглянув. ОНОВЛЕНО

Суд по голові райради відклали на ранок. А сьогодні розглянув. ОНОВЛЕНО

У середу, 20 вересня, відбулось перше судове засідання по адміністративній справі, де обвинувачуваний у корупційних діях Віктор Слободянюк, голова районної ради Козятинського району. Суддя Проць прийняв матеріали до розгляду. За процедурою заслухав сторону процесу, в ході якого захисник заявив клопотання про некоректність зібраних матеріалів. Суддя, зваживши на об’єм претензії, для вивчення справи оголосив перерву до наступного дня — четверга. Призначено оголосити свій вирок по клопотанню захисника на 8 годин 40 хвилин зранку.

 

21.09.2017 р в 8 год.40 хв. клопотання адвоката задоволено. Матеріали повернули в поліцію на доопрацювання. Постанова суду засвідчила повну відсутність професіоналізму в прокуратурі та поліції. Як версію, можемо розглядати, що матерали спеціально так складені, щоб суддя не міг прийняти рішення. Надіємося, що коментар прокурори та поліції щось прояснить. Обвинувачення грунтується не на показах та свідченнях людей, а на дослідженні документів.

Дуже примітно, що всі сторони конфлікту вели себе коректно. Хоча суддя справедливо відбештав сторону підтримки Слободюка за неджентльменську поведінку в залі суду, зневагу, хамство до процесу. Хоч стій, хоч падай! Але на суд прибули держслужбовці без повісток з власної ініціативі, хоча за посадою і розкладом мали б бути на роботі. Віриться з великим трудом, що вони поставлять собі прогули. А начальник відділу кадрів оголосить їм догани, позбавить преміальних і все таке інше.

v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

Прибула і інша сторона процесу, яка була на стороні прокурора, що підтримує обвинувачення по відношенню до Слободянюка. На наше питання, що вони хочуть, з якою метою прибули, відповіли чітко: “Ми хочемо громадою переконатись, що суд справедливо розгляне справу. Тому не заважатимемо судді виконати свій обов’язок”.

Було і інше питання: “Що ви можете повідомити про групу підримки Слободянюка?”

— Висновок такий, що слуги народу живуть явно краще за народ, — сказав пан Володимир. — Одягнені “з голочки”, авто на мільйони гривень. Вага одного, як нас троє. Мені їх дуже шкода, з такими черевами ні тобі впертись, ні тобі пукнути. Борови не чищені.

Хвацько виглядав депутат Рожук з міста. Смішно, але видно, що вся ця зграя ще не має досвіду судів. Але, я так думаю, швидко пройдуть цю школу.

Достаменно відомо, що організацію групи підтримки голови райради за дорученням підсудного взяв на себе Михайло Харенко (вважається найганебнішим господарником в області за претензії людей). Він обдзвонював всіх керівників сільрад і господарств, до кого з проханнями, до кого з погрозами, аби ті приїхали і заступилися за пана М., сформували позитивну думку про його соціальну значимість для громади Козятинщини. Виявилося, що таких одиниці. Ось така “криша”. Приємно, що наше суспільство просунулося вперед.

Про подальші події ми проіформуємо.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Саша Субота

    В його господарстві найнижчі зарплати та орендна плата за паї Більше 200 га земель обробляє без правових документів тому підтримує злодія мафіка
  • Олег Орлуша

    керівник грури підтримки мафіка це микола харенко з Жежеліва. Він зрадив   момковську путінську церкву . так само здасть  і мафіка. Це наша людина! Це наш штірліц у штабі гітлера-мафіка! Давай міша! Жми-дави!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
21:31 Обвал цін на ягоду та овочі і чи все так добре з ремонтом дороги покаже час 19:09 Човни, мотопомпи, обігрівачі: з Вінниччини відправили першу допомогу на Херсонщину photo_camera 17:05 Підопічні міського терцентру отримали кваліфіковану психологічну допомогу photo_camera 15:34 За минулу добу вогонь обпалив понад 3 га ґрунту. Горіло і в нашому районі Від читача 09:29 Чи був шанс у Брюса Вілліса, Джека Ніколсона та Верни Блум попередити деменцію? 13:21 Пам'ятаємо. Сьогодні 4-річниця з дня загибелі нашого Героя Максима Олексюка 12:32 На Вінниччині синоптики сьогодні прогнозують місцям дощі, можливі грози 11:00 ТОП-10 закупівель міської ради за травень 10:42 Козятинська Рада ветеранів запрошує усіх на звіт міського голови 09:30 Нашому захиснику Ілхану Радулову потрібна снайперська гвинтівка. Збирають кошти 08:48 Жителів Козятинщини просять допомогти з житлом евакуйованим мешканцям Херсонщини 08:24 Подорож в Медведівку, стілець в аптеці та чого не можна робити в парку photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up