Спецтема: карантин

В МОЗ «дозволили» Вінниччині пом'якшити карантин. Які автобуси вже ходять?

В МОЗ «дозволили» Вінниччині пом'якшити карантин. Які автобуси вже ходять?
 • Одинадцять областей України виявилися не готовими до зняття обмежень на другому етапі пом’якшення карантину з 22 травня, передбаченого Кабміном. Вінниччини серед цього списку немає

Як повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я, послаблення не рекомендоване для Київської, Чернівецької, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Полтавської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей, хоча в деяких з них рівень захворюваності на COVID-19 доволі низький. Проте низькі показники за низкою інших критеріїв. А саме висока завантаженість ліжкомісць у лікарнях та низьке охоплення населення тестуванням на коронавірус.

Вінниччина не потрапила у «заборонний» список, хоча в області стабільно реєструються чимала кількість інфікованих. Проте у МОЗ вважають, що регіон відповідає вимогам для переходу до ІІ етапу послаблення карантину, адже у лікарнях вдосталь вільних ліжок, а серед населення великий відсоток охоплення тестуванням

 

На засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 травня прийняли рішення про відновлення пасажирських перевезень на приміських, міжміських та внутрішньообласних маршрутах з 22 травня.

 • Представник асоціації перевізників Вінниччини Олександр Слободянюк повідомивщо всі маршрути працюватимуть в межах області, але братимуть пасажирів тільки на вільні для сидіння місця.

  «Автобуси будуть курсувати за розкладом, який був до карантину. Можливо десь буде «збій», але ж ми розуміємо, що всі більше двох місяців не працювали», – зазначає О. Слободянюк.

  Він також нагадав, що перевезення здійснюватимуться з дотриманням правил карантину. Водії і пасажири повинні бути в медичних масках. Також повинні проводити температурний скринінг працівників та дезінфекцію транспорту

Станом на ранок сьогодні, 22 травня у Козятині з громадського транспорту ходить тільки маршрутка №3. Що стосується рейсових автобусів, що прямують на села району, то їх рух ще не відновили. Також відомо, що автобус Козятин-Вінниця вже курсує. 

Коментарі (5)
 • Игорь Залецкий

  Я тоже сегодня видел 2 маршрутки на винницу
 • Ирина Анисимова

  А за яким розкладом до Вінниці  ці маршрутки ходять? В кого можна запитати?
 • Наталия Груця

  В 9.00 сьогодні їхала маршрутка на Вінницю
 • Сушко Оксана

  Вінницька маршрутка не їздить, хто її бачив не знаю)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up